Skocz do zawartości
  • Postów

    14
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Orzel

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Orzel

  1. Orzel

    InQbaa w roli głównej

    Jak miałem 15 lat a teraz mam 19 po 2 to nie pasemka tylko mialem na wakacje pofarbowane wlosy ;d a to na zwałe krecilismy sobie w pociagu ;d
  2. Orzel

    InQbaa w roli głównej

    elo zamieszczam wam moj filmik w roli głównej jak miałem 15 lat :)
  3. Witam. Nie bede tu sie duzo rozpisywał wiec proponuje zmiane muzyki troche juz to zamula a całośc kazdy chyba zna na pamięc :) Kto za !?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności