-
Nick/steam:id: giemzus Chcę zmienić klasę: Kapitan Na nową klasę:ninja ;0 Reklama / SMS: "SMS"
-
Nick/ Steam:id: giemzus Chcę zmienić klasę:konspirant Na nową klasę:kapitan Reklama / SMS:SMS wyslalem tam w widge-cie:)(wplacilem :D)
-
Chciałbym zaproponowac mala zmianke na klasie premium konspirant , poniewaz inne klasy zwykle nawet od niej sa lepsze:). Zeby zamiast m3 i tych obrazen dostala inna bron np.m4a1,mp5 lub ak47 :) i moze 1 dodatkowy skok. Wtedch konspirant bedzie mial szanse rowne z innym premkami . Mam nadzieje ze propozycja zostanie przyjeta i prosze o pozytywne rozpaczenie :)
-
Nick/steam:id:giemzus Chcę zmienić klasę:konspirant Na nową klasę:kapitan Reklama / SMS:sms kontakt na gg jka cos ^^:47852462
-
Postów
13 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
giemzus
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
