Skocz do zawartości
  • Postów

    14
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

lex

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez lex

  1. lex

    [KOSZ] Urlop - LEX

    Szanowny Kolego Główny moderatorze. Nic nie muszę a jedynie mogę. Opiekun sam zadecyduje co zrobić bo na pewno to przeczyta i wybacz ale nie będę prywatnych spraw poruszał z opiekunem po to żeby stwierdził czy mi zabrać admina bo potrwa to dłużej niż miesiąc czy nie. Są sprawy ważne w życiu i na pewno nie jest to CS. Jeżeli odpowiedź jest dla Ciebie niesatysfakcjonująca zgłoś opiekunowi aby zabrał mi admina lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
  2. lex

    [KOSZ] Urlop - LEX

    Nick: LEX Planowana data urlopu: brak danych - czasem wejdę zobaczyć co i jak Powód urlopu: od jakiegoś czasu mam trochę rodzinnych problemów i wchodzę coraz rzadziej. Uwagi: Mam nadzieję że szybko się wszystko wyjaśni PS. Nie jest to związane z grą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności