Skocz do zawartości
  • Postów

    701
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

SMx

Donator
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    120.00 PLN 

Ostatnia wygrana SMx w dniu 13 Stycznia 2022

Użytkownicy przyznają SMx punkty reputacji!

Donator

Użytkownik wpłacił 120.00 PLN

Pozostałe grupy

Emerytowany Fragowicz

3 obserwujących

O SMx

  • Urodziny 09.02.2001

Informacje profilowe

  • Imię
    Dawid
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Swarzędz

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Chloe
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - ONLY DD2 #02
    CS 2 - DEATHMATCH
    15
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z zakładki internet

Sprzęt fragowicza

  • Myszka
    SteelSeries Rival 300
  • Klawiatura
    Redragon K530

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 9252

Osiągnięcia SMx

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Logowanie Unikat
  • Bardzo popularny Unikat
  • Popularny Unikat
  • Rok z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 833

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje SMx

  1. Razem z zapowiedzią, wstawiam krótki opis z dodanymi budowlami na dzień 5.11

     

    Na spawn zostaje dodana strefa V.I.P, w której gracze z rangą V.I.P będą otrzymywali specjalne benefity,

    sss.thumb.png.e9e47ccc4a3da8b9920286a20a7edeef.png

     

    Na spawna zostają dodane portale, którymi gracz będzie mógł teleportować się do 3 lokacji. Główny mode survival oraz dwa dodatkowe, minigry oraz pvp,

    sssssss.thumb.png.17bbfdcf79005b1d9dccb763fa7eac0a.png

     

    Na spawna zostaje dodany sklep ( który jest rozbudowywany ) w której gracze będą mogli kupować rożne iteamy,

    adada.thumb.png.c65be4a9150dfd176e665c516e084943.png

     

    Na spawna zostaje dodana strefa informacji.

    ssssssssssssssssssssssssssssssssss.thumb.png.be6ccd157609ce1990dbbe94b8e21d07.png

     

    Ekipa Minecraft Pozdrawia 

    1. Raien

      Raien

      Fajnie, ciaśniutko.

    2. Letaryat

      Letaryat

      ja to jestem ciekawy czy ty tak bez tego trybu kreatywnego potrafisz :fg_pepe_ez:

      nie no fajnie ja tylko umiem budowac odwrocone t

    3. majkooo

      majkooo

      Idzie nam to wyśmienicie :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności