Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

donPatol

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez donPatol

  1. Jak ma jaja to sam sie przyzna, a jak nie to cóż odrzuć bo nie jestem typem który będzie walił foty swojej gry żeby uprzykrzyć komuś życie, nie zależy mi na tym.
  2. Skarga na:/ admina / Dlaczego składasz skargę: Nadużywanie admina, wykorzystywanie swoich praw Nick z gry: DonPatol Nick osoby oskarżonej: na pewno nie croopek:) Data zdarzenia: 2023-04-02 21:30 i wcześniej Opis zdarzenia: Typek jakiś przemądrzały, bardzo nielubiany wśród społeczności serwera ale do rzeczy. Ciągłe czepialstwo mojej osoby, zachowuje sie jakby nie spuszczał z kija od urodzenia, typki w kampie siedzieli więc zostałem sam z 3 osobami i żeby nie przedłużać ostatnich sekund rundy i dostać kase za zgon wskoczyłem do kwasu żeby sie zabić z racji tego, że nie było żadnego lasera a ten dał mi kick z powodu 'nie wykonywanie celów mapy' to po co te teksty 'cele albo na laser' .. to pierwsza sytuacja, druga sprzed chwili. Wchodzimy po schodkach do kampy, spadłem na dół więc chciałem ponownie wejść, ale zablokował mnie jakiś gracz 'iwona' ktorego zaraziłem i dostałem kicka 'przemyśl swoje zachowanie' xD Dowód: Moje konto to jeden wielki ban od tego człowieka, wszystkie bany mam od niego więc wejdźcie na moj profil xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności