Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Bambo

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bambo

  1. Jako iż jestem z tej "trójcy"  chcę sie wtrącić i powiedzieć tylko że nikt do nas nie ma problemu prócz Fioyy i Orła który ma do nas wąty od kiedy zaczęliśmy go upominać o to ze odzywał sie brzydko w stosunku do graczy razem ze swoim koleżka Paprkarzem SZCZECINSKIM 

    Przed tym było wszystko git.W ciagu tygodnia byliśmy bardziej lubiany i znani przez graczy niż większość tych szuj i lizusów 

    Można dojść do kompromisu.

    Ja za swoje zachowanie mogę przeprosić graczy którzy musieli to czytać i słuchać a także graczy "innej orientacji" jeśli któryś z nich poczuł sie urażony 

    A także Fioyy'a 




    Pozdrawiam Bambo

  2. Gratulację ! Mój przyjacielu !
  3. Jako iż jestem z tej "trójcy" chcę sie wtrącić i powiedzieć tylko że nikt do nas nie ma problemu prócz Fioyy i Orła który ma do nas wąty od kiedy zaczęliśmy go upominać o to ze odzywał sie brzydko w stosunku do graczy razem ze swoim koleżka Paprkarzem SZCZECINSKIM Przed tym było wszystko git.W ciagu tygodnia byliśmy bardziej lubiany i znani przez graczy niż większość tych szuj i lizusów Można dojść do kompromisu. Ja za swoje zachowanie mogę przeprosić graczy którzy musieli to czytać i słuchać a także graczy "innej orientacji" jeśli któryś z nich poczuł sie urażony A także Fioyy'a Przepraszam jak jest jakiś błąd jestem leciutko podchmielony i zjarany. Pozdrawiam Bambo
  4. Dostajemy bany za to że mamy bekę z LGBT wiec pozdrawiam ciepłych Essa!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności