Skocz do zawartości
  • Postów

    19
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

xCanabiSx

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez xCanabiSx

  1. Brokhen fajnie fajnie tylko pisze się Białegostoku razem!! ;D
  2. Dobre ;) a o odpale nie ma mowy wszystko wina hltv ;)
  3. Ta z tymi bitami to lipa , albo reinstal systemu albo zobacz z innymi sterownikami do karty graficznej miałem podobnie ;)
  4. xCanabiSx

    sdsadsa

    p;
  5. I Love Weed <3

    1. Bartolini
    2. Cookies

      Cookies

      niś fersztejen !

    3. Bartolini

      Bartolini

      Jak nigdy nie ..... to co się nie dziw.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności