Skocz do zawartości
  • Postów

    13
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Prism.

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Prism.

  1. Prism.

    [KOSZ] Bad company 2

    No, jak kto woli, lecz bez klucza multi sie nie zagra, chyba, że na nie rankingowych serwerach ^^
  2. Siemkasz. Jak sie masz? : )

  3. Prism.

    [KOSZ] Bad company 2

    Siemanko, ktoś chętny do wspólnej gry w BF:bc2? pisac swoje nazwy : )
  4. Podaj swoja nazwe to ciebie dodam do Friendsow xddd i pogramy razem : )
  5. A FIGMENT OF YOUR IMAGINATION

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności