Skocz do zawartości
  • Postów

    284
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Redbull

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Redbull

  1. Gratulacje mój drogi kukusiu 😉😂
  2. ahoj kamracie !
  3. Na NIE wiadomo za co.
  4. To żart prawda? Jeśli nie to... Coś takiego nie ma prawa zadziałać ludzie później i tak zachowywali by się jak świnie ect. Nie mówiąc o cziterach... Nie no serio??? To tak irracjonalny pomysł aż nie mogę się otrząsnąć ze zdziwienia xd
  5. Tak jak powiedział @ luckymassniutko420 GT nie ma resetów...
  6. Nie zdziwił bym się gdyby tak bylo ale myślę że robią to nieświadomie. Kod źródłowy CS'a jest jak ser szwajcarski 😅
  7. Gdyby to była jakaś nowość xd 😂 Valve jak doda kropkę na i to rozjebie połowę cs'a...
  8. Mordko jak już robisz totalne kopiuj-wklej to chociaż oznacz źródło. Sory takie już jest moje spaczenie.
  9. Gratki
  10. Gratki 🍌
  11. Graty🍌
  12. Gratki 🍌
  13. Gratki
  14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  15. Gratki
  16. Gratki
  17. Graty
  18. Gratki teraz tylko musisz zostać administratorem i przejąć sieć XD
  19. Gz
  20. 1. sprawdź czy nie masz zainstalowanego jeszcze jednego cs'a gdzieś na kompie... 2. Jeśli masz win 7 lub o zgrozo Vista odpal Cs'a w trybie zgodności z win xp, wtedy mogą się zapisać pod nazwą mapy 3. Zainstaluj CS w innym serwerze niż program files 4 przeszukaj całego kompa ssy nigdy nie znikają
  21. Sami się wzajemnie nakręcacie... Po co? Można się przeprosić i po problemie.
  22. Trochę to wygląda jak przepis na niepotrzebne zamieszanie xd
  23. Gratki
  24. Gratki💪
  25. Gratki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności