-
Postów
284 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Redbull
-
Gratulacje mój drogi kukusiu 😉😂
- 19 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
ahoj kamracie !
- 26 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na NIE wiadomo za co.
-
To żart prawda? Jeśli nie to... Coś takiego nie ma prawa zadziałać ludzie później i tak zachowywali by się jak świnie ect. Nie mówiąc o cziterach... Nie no serio??? To tak irracjonalny pomysł aż nie mogę się otrząsnąć ze zdziwienia xd
-
Tak jak powiedział @ luckymassniutko420 GT nie ma resetów...
-
Aktualizacja CS:GO 22.10.2022
Redbull odpowiedział(a) na Thylele ★ temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Nie zdziwił bym się gdyby tak bylo ale myślę że robią to nieświadomie. Kod źródłowy CS'a jest jak ser szwajcarski 😅- 6 odpowiedzi
-
- aktualizacja
- cs:go
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aktualizacja CS:GO 22.10.2022
Redbull odpowiedział(a) na Thylele ★ temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Gdyby to była jakaś nowość xd 😂 Valve jak doda kropkę na i to rozjebie połowę cs'a...- 6 odpowiedzi
-
- aktualizacja
- cs:go
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aktualizacja CS:GO 22.10.2022
Redbull odpowiedział(a) na Thylele ★ temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Mordko jak już robisz totalne kopiuj-wklej to chociaż oznacz źródło. Sory takie już jest moje spaczenie.- 6 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- aktualizacja
- cs:go
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 24 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki 🍌
- 27 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Graty🍌
- 19 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki 🍌
- 33 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 14 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer ARENA 1 vs 1
Redbull odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Twój głos na serwer został prawidłowo oddany! -
Gratki
- 23 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 30 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Graty
- 24 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki teraz tylko musisz zostać administratorem i przejąć sieć XD
- 20 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gz
- 21 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
1. sprawdź czy nie masz zainstalowanego jeszcze jednego cs'a gdzieś na kompie... 2. Jeśli masz win 7 lub o zgrozo Vista odpal Cs'a w trybie zgodności z win xp, wtedy mogą się zapisać pod nazwą mapy 3. Zainstaluj CS w innym serwerze niż program files 4 przeszukaj całego kompa ssy nigdy nie znikają
-
Sami się wzajemnie nakręcacie... Po co? Można się przeprosić i po problemie.
-
Trochę to wygląda jak przepis na niepotrzebne zamieszanie xd
-
Gratki
- 31 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki💪
- 22 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 16 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
