Ja osobiście polecam gierki:
Orcs Must Die - gierka full wypas , naprawdę , gra polega na tym , aby obronić fortece przed wstrętnymi orkami , przechodzisz poziomy , i ulepszasz broń i pułapki. Gierka z perspektywy 3 osoby tak jak gothic i podobne gierki.
Saint's Row 2 - na styl gta , na początku uciekasz z więzienia , potem z misjami od nowa budujesz upadły gang ,,Świętych" . Jest dużo misji , gierka wciągająca , moim zdaniem dużo lepsza od Gta , ale to moja decyzja.
Mirror's Edge - wcielasz się w postać spriterki , jeżeli lubisz free run gierka wprost dla Ciebie :) grałem w nią wiele razy , świetna gierka jest bardzo dynamiczna. Gra polega na tym aby jak najszybciej dostarczać przesyłki , walczysz z policją .
Trine - gierka bardziej rpg , ale ma dużo rozwiniętych poziomów , w grze wcielasz się w trzy postacie Wojownika , Złodziejke i Maga. W grze poszukujesz nowego świata , bez przemocy ,z szaczunkiem i miłością do bliźniego.
To na tyle , jak coś jeszcze mi się przypomni napiszę.
Pozdrawiam serdecznie ; )