Witam. Wiele osob szuka dobrego configa Nigdy wczesniej nie udostepnialem lecz dla potrzeby naszego forum udostepniam go. Co posiada config ? Szybkie zmiany broni (po wybraniu broni odrazu sie zmienia) W prawym dolnym rogu statystyki FPS ZADNYCH REKLAM ( nawet naszego forum czy serwerow ) Staly rate/maxrate upderate i wiele wiecej. Config.cfg Kod: www.cs-zoone.pl/files/tomocfg.cfg Jak zmienic config ? To bardzo proste, Wchodzimy gdzie mamy zainstalowanego cs-a folder NA STEAM cstrike_polish na NONSTEAM cstrike Szukamy pliku config.cfg otwieramy usuwamy z niego wszystko i nadpisujemy wszytko linkiem w/w Zapisz OK. Wchodzisz w cs-a ustawiam sobie swoj nick glosnosc jasnosc i to wszystko :)
Nie zrobiłem tego ja ale powinno się przydać :p