Jump to content

seven's brother

Fragowicz
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About seven's brother

 • Rank
  Świeży fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  seven's br

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. *runda 10* Tak, rushowalem undera i słysząc kroki więcej niż jednej osoby nie chciałem rushować dalej ze względu na pewną śmierć, więc dokleiłem się do ściany i czekałem gdzie pójdą. Słysząc że pobieli na B postanowiłem podejść i widząc że ktoś wskoczył na drewienko postanowiłem go zabić (nie sprawdzałem pleców, bo gdyby ktoś tam był to by już na mnie wychylił więc :v), chyba o to chodzi? Później słysząc że dwie osoby pobiegły na B i zabiłem jedną z nich, to ostatnia musiała być w tej kuchence więc na nią wyskoczyłem, nie sądzę że to było dziwne, jeśli gra się ze słuchawkami i otwartymi oczami. *runda 11* Nie sprawdzam nic, bo po co skoro ich po prostu nie może być w miejscach których nie sprawdziłem :v. Prawda, wyskoczyłem na pewniaka, bo przecież rzuciłem flesza. Po co mam marnować granty - jeśli rzucę flesza to od razu wyskakuję. Zauważyłem jedną osobę więc ją zabiłem. Opisu że odwróciłem się od przeciwnika nie rozumiem xD skoro nie wiedziałem że tam jest to mam być wcelowany, jeśli gram czysto? *runda 15* Czy jest obowiązek pickowania rampy? Próbowałem przeskanować smoke w pałacu, bo skoro dałem tam mołotowa i ktoś go zgasił to znaczyło że był w kącie w pałacu, więc próbowałem go zabić, jak widziałeś, nie wyszło. *runda 18* Ładnie mi poleciał? Dzięki. Skoro wychyliłem przez smoke, to raczej nie wiedziałem gdzie był koniec boxów i poprawiłem się. Jak widzisz, słusznie bo przeciwnik wychylił. *runda 20* Tak, pick na midzie pewny, ty wychylając z okna po stronie ct nie wychylasz z pewnością, że kogoś zabijesz? Ja jednak tak wychylam. Co do akcji na rampie, widziałeś że w każdej rundzie cały czas coś skanowałem, więc to kontynuowałem, bo wychodziło. Nie miałem prawa wiedzieć, że ktoś tam jest? A granat z rampy rzucił mój kolega? No jednak nie, bo przeciwnik. I jak wcześniej mówiłem, lubię skanować, więc spróbowałem, jak znowu widzisz, wyszło. Mam nadzieję, że nie każdy gracz, który jest po prostu dobry dostaje u was bana.
 2. Serwer: Fragujemy.com ★ [ ONLY MIRAGE ] :: !ws !knife !gloves Nick podczas gry: seven's brother Nick admina podczas gry: Leaviel Powód bana: wallhack Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły Admin: Leaviel Reason: Wallhack Length: permament.
 3. Serwer: Fragujemy.com ★ [ ONLY MIRAGE ] :: !ws !knife !gloves Nick podczas gry: seven's brother Nick admina podczas gry: Leaviel Powód bana: wallhack Wydruk z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły Admin: Leaviel Reason: Wallhack Length: permament.
×
×
 • Create New...