-
Postów
307 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Loniu
Elitarny Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Loniu
-
cs_dustassault.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/1491-cs_dustassault
-
cs_crackhouse2.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/1442-cs_crackhouse2
-
cs_assault_1337.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/1947-cs_assault_1337
-
cs_mansion.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/2005-cs_mansion
-
fy_lego.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/2198-fy_lego
-
fy_snow2010.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/2471-fy_snow2010
-
fy_simpsons_house_v2.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/2518-fy_simpsons_house_v2
-
fy_poolday_aztec_nude.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/2551-fy_poolday_aztec_nude
-
fy_italy2.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/3085-fy_italy2
-
aim_kappy.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/3104-aim_kappy
-
Mapa awp_waterworld.zip http://www.cstrike-planet.com/maps/3110-awp_waterworld
-
Wyjaśnione do zakmnięcia.
-
de_dustesp http://www.megaupload.com/?d=KNKWKZFG
-
de_rats_1337 Link do sciągnięcia: de rats 1337 rar
-
Po co ma być spam?.
-
zrodlo zostalo podane Prosze o zamknięcie tego tematu.
-
[oddzielony] Poradnik na temat obsługi Admina - Dla Początkujących
Loniu opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Prosze o zamknięcie tego tematu. -
Poradnik na temat obsługi Admina - Dla Początkujących
Loniu opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
Obsługa admina - dla początkujących. Słowem wstępu ... AMX Mod X to popularny mod to gier, min.: * Half Life * Counter-Strike 1.6 / Condition Zero * Day of Defeat AMX Mod X daje dużo możliwości związanych z urozmaicaniem gry oraz zarządzaniem serwera. Warto tu wspomnieć, że owy AMXX pisany jest w PAWNie. PAWN jest to prosty 32-bitowy język programowania oparty na składni C. 1. Wstęp, logowanie. Flagi dostępu możemy dostać na: * STEAM_ID * IP * Nick W przypadku STEAM_ID oraz IP nie jest wymagane logowanie się. W przypadku nicku musimy się zalogować na wybrane przez nas hasło poprzez wpisanie w konsole: setinfo _pw "hasło" Warto wyjaśnić czym są flagi dostępu. Flagi dostępu są to uprawnienia jakie dostajemy, przykładowo: ban, kick, slap, vote map, change map etc. Dla tych którzy chcą wiedzieć ile mamy flag dostępu oraz co oznaczają: a - immunitet, czyli Admin z tą flagą nie może być wyrzucany, banowany itd. (zalecam dawanie tej flagi wyłącznie dla Headadmina. b - Przyznawanie rezerwacji slota. c - Admin z tą flagą ma możliwość wyrzucania ludzi z serera. d - Możliwość banowania i odbanowywania. e - Możliwość slayowania i slapowania graczy. f - Flaga dająca dostęp do zmiany map. g - Dzięki tej fladze mamy możliwość zmiany ustawień serwera. h - Możliwość odpalania configów na serwerze. i - Daje możliwość pisania kolorowych tekstów przez admina. j - Możliwości głosowania. k - Dostęp do ustawienia i zmiany hasła na serwerze. l - Admin może wykonywać polecenia przez amx_rcon. m - własny poziom A n - własny poziom B o - własny poziom C p - własny poziom D q - własny poziom E r - własny poziom F s - własny poziom G t - własny poziom H u - Flaga ta daje możliwość korzystania z AMXMODMENU. z - użytkownik, flaga oznacza zwykłego użytkownika. 2. Obsługa Obsługę admina możemy wykonywać na 3 sposoby: * Przez RCON ( slow remote console ) - Wymagana flaga dostępu l * Przez komendy amxx`a * Przez amxmodmenu Komendy RCON, AMXX dostępne są tutaj. Postaram się też przybliżyć wyżej wymienione terminy: * RCON - inaczej "slow remote console", jest to zdolna konsola dzięki której możemy w szybki sposób zmienić wiele wartość na serwerze. * Komendy AMX Mod X - Są to komendy dla graczy oraz administracji dzięki którym może zobaczyć czas mapy oraz zbanować gracza. Nie które komendy wymagają praw dostępu, także niektóre komendy do poprawnego działania wymagają plugina. * Amxmodmenu - Jest to menu admina w którym mamy takie opcje jak: kick, slay, votemap, banned, changemap. Osobiście polecam korzystanie z amxmodmenu ( wpisujemy w konsolę ). Jest to dobrze rozbudowany panel sterowania dla adminów. Aby usprawnić wchodzenie w amxmodmenu zbinduj sobie klawisz, np: bind ";" "amxmodmenu" 3. Komunikacja Dzięki AMX Mod X mamy dostępne aż trzy czaty ( nie dwa ): * Zwykły: say * Team say * Admin say Aby komunikować się w admin chat należy pisać za pomocą team say i na początku wiadomości dać @. Przykładowo: @ tekst 123 tekst123 Aby komunikować się w tsay należy pisać za pomocą say i na początku wiadomości dać @. Przykładowo: ( możemy ustalić trzy pozycje wyświetlenia się wiadomości ) * @ - tekst wyświetla się w lewym dolnym rogu. * @@ - tekst wyświetla się na środku * @@@ - tekst wyświetla się na dole Pamiętaj aby po "@" dać spację! Mamy też możliwość pisania na różne kolory. Musimy tylko dodać po @ pierwszą literkę koloru ( po ang. ), przykładowo: @y tekst 123 tekst 123 Wiadomość będzie żółta. 4. Rady Postaram wam się przybliżyć kilka ważnych wskazówek podczas adminowania: * Staraj się używać swoich uprawnień tylko wtedy kiedy jesteś do tego jesteś zmuszony. Staraj się unikać popisywania się, że jestem adminem. * Staraj się nie mazać na tsay głupotami, często to denerwuje graczy. * Staraj się być kulturalny, bądź wzorem dla graczy * Staraj się utrzymać porządek, bądź sprawiedliwy. źródło amx.pl -
Puszczanie muzyki w CS - HLSS - HLSS poradnik Wiele osób ostatnio poszukuje dobrego poradnika traktującego właśnie o puszczaniu muzyki w CS za pomocą programu HLSS. Chcę tylko wspomnieć iż puszczenie muzyki nie wszędzie jest dozwolone, puszczając muzykę na większości serwerów narażamy się na otrzymanie bana, więc nie dziw się że opuścisz serwer szybciej niż się na nim pojawiłeś. Co jest mi potrzebne? Przede wszystkim musisz przygotować sobie następujące rzeczy: » Program HLSS ( możesz go pobrać z linku poniżej - sprawdzona działająca wersja ) Kod: http://www.megaupload.com/?d=GTWD232K » Utwory muzyczne, bądź dźwięki które chcesz puszczać na serwerze » Program do konwersji plików dźwiękowych ( najlepszy znajduje się w linku poniżej ) dbpoweramp Music Converter - Free download - Rozpierducha-CS.pl Instrukcja - Konwersja dźwięków Na początku ściągamy dbpoweramp Music Converter z linku powyżej, rozpakowujemy archiwum i instalujemy program. Teraz przechodzimy do folderu ze swoimi dźwiękami, które chcesz puszczać na serwerze. Klikamy na dźwięk PPM ( prawym przyciskiem myszki ) i z listy wybieramy Convert to Dźwięki konwertujemy do następującego formatu : Kod: Sample Rate - 8000Hz Channels - Mono Resolution - 16bit Wave Klikamy convert i tak z każdym dźwiękiem. Teraz przechodzimy do konfiguracji oraz obsługi HLSS Opis obsługi i konfiguracji HLSS 1. Pobieramy HLSS z linku podanego na samej górze, rozpakowujemy archiwum i włączamy program, przy pierwszym uruchomieniu program poprosi nas o podanie ścieżki do pliku hl.exe, więc robimy to. Klikamy na: File » Options » Browse I podajemy ścieżkę do folderu cstrike lub cstrike_polish ( w zależności od tego w którym znajduje się plik hl.exe ). Po wybraniu ścieżki klikamy OK. 2. Teraz zostało nam tylko dodanie naszych utworów do HLSS. Robimy to poprzez kliknięcie + W okienku które nam się ukaże w polu filename określamy ścieżkę do naszego dźwięku a w polu Shortcut wpisujemy klawisz którym chcemy odtwarzać nasz dźwięk na serwerze., oczywiście możesz wpisać sobie inne klawisze lub jeden klawisz. 3. Gdy dodamy w ten sposób już wszystkie dźwięki ( do każdego dźwięku przypisujemy inny klawisz! Klikamy na File » Save as Aby zapisać nasze ustawienia. Mamy już wszystko. 4. Teraz klikamy w programie na skierowany ku górze kciuk, aktywując go, do naszego configu dopisujemy poniższe komendy ( nie zapomnij o nich! ) Kod: alias +voicespam "voice_loopback 1; voice_inputfromfile 1; +voicerecord" alias -voicespam "-voicerecord; voice_inputfromfile 0; voice_loopback 0" bind "F2" "+voicespam" Teraz włączamy CS'a, podczas gry naciskasz skrót jaki nadałeś dźwiękowi w kroku 2, u góry ekranu ukaże ci się pasek z nazwą dźwięku, teraz klawiszem F2 ( lub innym klawiszem jaki zdefiniowałeś sobie w kroku 4 ) możesz odtworzyć dźwięk. Po zakończeniu gry klikamy na kciuk skierowany w doł ( dezaktywując program HLSS ) i wyłączamy HLSS. zrodlo Rozpierducha-CS.pl
-
Nazwa mapy: awp_map Link do pobrania: http://www.multiupload.com/8XT6Q61621
-
Mapa aim_dgl http://www.cs-cfg.com/map/aim_dgl
-
Aim_crazyjump http://www.cstrike-planet...9-aim_crazyjump
-
Nazwa Mapy: de_dust1 Link: https://rapidshare.com/files/1421902796/de_dust1.rar
-
Mapa de_blue Download: http://www.speedyshare.com/files/29220904/de_blue.rar
