-
Zajebista gra :D moim zdaniem wymiata :D
-
wole GTA VC niż GTA SA lepiej sie grało :D
-
Most Wanted Underground 2
-
mam tatuaż na plecach "W oczy przyjaciele za plecami skurwiele" jest cool xd
-
Też bym dodał swojego ss z statami gdybym go zdążył zrobić xd
-
Ciekawe kto Ci obrabiał te filmiki :D fajne akcje ;)
-
teraz jest pełno modeli do cs ;D
-
haha no ładny podnośnik, taki nowoczesny :D
-
Komputer był "mocny" jakieś 2-3 lata temu, teraz nadaje się on do gier typu Pasjans ;)
-
Postów
16 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
EnD
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
