-
ok, dzięki wielkie - jak przetestuję to napiszę co i jak :) niestety nadal Valve blokuje komendę i STEAMy mają zablokowane :/
-
ok, daję link do tego pliku sma, dziękuję za pomoc http://speedy.sh/XnaAT/xredirect.sma
-
tak jak w temacie, po aktualizacji Valve z 19.08 przestało działać przekierowywanie między serverami, czy ktoś się już z tym uporał?
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
info
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
