Skocz do zawartości
  • Postów

    39
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Bukolc

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bukolc

  1. Witajcie witajcie Idlowanie stare jak sam steam a sposób już był oklepany na 1000 forum na jeszcze więcej sposobów. W każdym razie część osób może nie wiedzieć jak "Idlować" godziny na steam więc zamierzam to szczegółowo opisać Ps. Pozdrawiam @PACIU bo gdybyś nie miał problemów z tymi kartami to nawet bym się za ten poradnik nie brał xD Tak więc najpierw lista tego czego potrzebujemy oraz jak to załatwić 1. Idler Steam: http://chomikuj.pl/TheBkkh2/zachomikowane Hasło: fragujemy 2. Notatnik (Polecam notepad) https://notepad-plus-plus.org/download/v7.5.8.html Dobra To teraz możemy przejść do części praktycznej KROK 1 KROK 2 KROK 3 KROK 4 KROK 5 KROK 6 KROK 7 KROK 8 DODATEK DODATEK 2 (Lista części darmowych gier z których lotają karty + ID) Mam nadzieję że Poradnik się przyda Pozdrawiam fragowiczów i liczę na +rep za pomoc https://steamcommunity.com/id/Bukolc ZAPOMNIAŁEM O NAJWAŻNIEJSZYM! Sprawdzaj co jakiś czas w odznakach czy z danej gry możesz dalej lotać karty (Jak nie to po co ma obciążać procka? + można dodać inną grę bo zwolni się miejsce) Ps. Równie dobrze możemy tak sobie "Dobić" godziny w grach steam Dodajemy wszystko tak jakbyśmy chcieli lotać karty
  2. Jesteś adminem: dziennym/nocnym Nick jakiego używasz: Bukolc Wiek: 20 Staż gry CS:GO: Kilka lat choć sporo czasu na boty Teraz gram z internetem itp (Mam 1000h na aktualnym koncie) Staż gry na serwerze: Trochę pograłem Pisałem podanie tydzień temu ale miałem spróbować właśnie za tzw. tydzień Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: NIE / Szybko się uczę Godziny w jakich grasz: 14 - 22 (dniówki) + 5 - 8 i 14 - 16 (nocki) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Lubię rozmawiać z graczmi i im pomagać, byłem adminem na serwerach innych gier (np. Minecraft, MTA) ale nigdy nie byłem adminem serwera CS:GO Mirage to moja ulubiona mapa w csgo i mogę na niej siedzieć całymi dniami Tak jak pisałem wcześniej szybko uczę się komend. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:78121576
  3. Bukolc

    [KOSZ] Twarz Bukolc

    Stwierdziłem że skoro wszyscy to też dodam coś jeszcze tzw "Normalnego" Przekopałem swój komputer i znalazłem kilka zdjęć Ps. Z siorką A tutaj na dodatek mój lapek
  4. W sumie był pt 19:00 ... Minęło 5 dni i problem sam się naprawił Ale mogę coś dać na @refresh Co sądzicie o tym misternym planie?
  5. Bukolc

    [KOSZ] Twarz Bukolc

    1000 +
  6. Ja też chciałem być ale się za szybko zajebałem i poszedłem spać
  7. Na początku tylko 2 na 2 Później zbiegło się więcej osób Później już mnie nie było xd
  8. Ja nie czaje wgl co ty napisałeś tak w sumie Jutro przeczytam to ogarnę :V
  9. https://www.wklej.org/mail/ ? Wyłączyłem przez przypadek program xD Czekaj z.w Trzymaj http://www.wklejto.pl/614909 hasło: fragujemy Z innej strony https://pastebin.com/3QevB1qT
  10. Co z tym dalej?
  11. Lecę
  12. Bukolc

    [KOSZ] Twarz Bukolc

    Wcześniej: VS Teraz: Różnica jest nie powiem że nie Tak xD Jeden w stali miał całe zardzewiałe xD Bo wylądowaliśmy na jednosce która od 2005 nie była używana xD I ją musieliśmy doprowadzić do odpowiedniego stanu
  13. Co pierwsze... Przyszedłem tylko na chwilę... Chwilę potem zostałem na dłużej... A teraz pozdrawiam gracza "yes or no" który mnie ubił na mirku xD (nwm czy masz konto na forum ) + Dodatek Gracze nie wieżyli że nie widzę celownika 1. Jak stoję w miejscu 2. Jak biegam Zapraszam graczy Mirage do nowo powstałego klubu Tak się pomaga serwerowi z twoją ulubioną mapą xD W sumie znów krótką sesję miałem ale to dlatego że ping skacze mi do 60000ms... Ktoś wie dlaczego? Tak więc jest to offtopic i postanowiłem znaleźć temat dla każdego xd Zobaczymy jak mi wyszło Ps. A tak serio podpowie ktoś coś do tego pingu?
  14. Bukolc

    [KOSZ] Twarz Bukolc

    Aktualny tak
  15. Bukolc

    [KOSZ] Twarz Bukolc

    Skoro wszystcy to i ja Zdjęcie z gimnazjum vs zdjęcie z rezerwy
  16. Jesteś adminem: dziennym/nocnym Nick jakiego używasz: Wiek: 20 Staż gry CS:GO: Kilka lat choć sporo czasu na boty Teraz gram z internetem itp (Mam 1000h na aktualnym koncie) Staż gry na serwerze: W sumie nie oszukując to jestem tu nowy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: NIE / Szybko się uczę Godziny w jakich grasz: 14 - 22 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Lubię rozmawiać z graczmi i im pomagać, byłem adminem na serwerach innych gier (np. Minecraft, MTA) ale nigdy nie byłem adminem serwera CS:GO Mirage to moja ulubiona mapa w csgo i mogę na niej siedzieć całymi dniami Tak jak pisałem wcześniej szybko uczę się komend. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: 0:78121576
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności