Skarga na Natsu Natsu Natsu Składam Skarge poniewaz Natsu zglasza graczy ze go wyzywają chociaz on sam to robi 15kwietnia okolo 12 w nocy zaczolem go wyzywac lecz on tez mnie wyzywal moze to nie dowod ale mamy tu screnna jak prawdopobnie natsu napisał do gracza o nicku Keris zeby go poparł wątpie ze mogl to byc ktos inny niz natsu poniewaz on zalozyl temat na mnie
PS:nielicze na odbanowanie ani zmniejszenie kary tylko licze na ukaranie Natsa poniewaz pisze do zwycieżcy byłego miesiaca na tych arenkach aby go poparł zebym dostał bana? przy czym sam mnie wyzywal?