Skocz do zawartości
  • Postów

    1
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Dymus

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Dymus

  1. Dymus

    Prosze o UB

    Witam dostalem dzisiaj bana za niby walhacka , ==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : . : : Dymus : : . ==== Zbanowane IP : 91.233.184.2 ==== Admin : Fragujemy.com #01 [4FUN] : : Pukawka.pl ==== Powod Bana : wallhack ==== Wygasa : Nigdy ( od 06/30/2013 - 12 : 47 : ) tylko ze nie zostaly mi zrobione zadne ssy , wiec kurde jak admini maja banowac za to ze sie ogarnia to ja dziekuje bardzo . Chociaz by demk wrzucil a tu nic prosze o ub
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności