-
no nic trudno , że nie będzie mirage bo naprawdę fajna mapka. Może innym razem :d
-
Heheh to robisz chyba masaż :D A tak całkiem serio nie cieszy się dużą popularnością bo może jej nie znają i nie jest łatwą na eslu ale myślę , że na 4 Funie się sprawdzi.
-
Moim zdaniem de_mirage bardzo dobry pomysł, jest to mapa eslowska i bardzo ciekawa. Bardzo chętnie by się na niej grało
-
Siemano nygga
-
Brudne Serca feat. Dizky - Masz prawo!!!
-
WENA NA WSTECZNYM pyk
-
BĘDĄ KARNE DZIECIAKI CO WY SIE NIE ZNACIE???
-
Postów
33 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
