Skocz do zawartości
  • Postów

    1
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Oni-Chan

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Oni-Chan

  1. Nick w grze : Oni-Chan Wiek : 16 Opisz się [ Najlepiej w kilku zdaniach ] : Porządny i ułożony chłopak. Jak dobrze : - Znasz mapę [ 1 --->> 10 ] : 7/10 - Prowadzisz pojazd lądowy [ 1 --->> 10 ] : 8/10 (zależy jaki) - Prowadzisz pojazd powietrzny [ 1 --->> 10 ] : 5/10 - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] : 8/10 Twoje aktualne KD Ratio : 0.8 (Po przerwie. Skill zaczyna wracać) Staż gry na DayZ : rok Staż gry na serwerze : pół roku Dlaczego wybrałeś ManInBlack ? [ Najlepiej kilka powodów ] Grałem już w tej drużynie pod nickami Aster, Mio, wiem, że można na was polegać i ostatni powód to dobra atmosfera :3 Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ? [ Najlepiej kilka powodów ] Jestem dobrym i uczciwym graczem, uczę się na błędach i staram się ale nie popełniać W jakich grupach byleś ? MIB Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ? 1-3h Można na ciebie liczyć w sprawie składek ? W wakacje owszem bo będę pracował ale w roku "szkolnym" raczej nie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności