Nick w grze : Oni-Chan
Wiek : 16
Opisz się [ Najlepiej w kilku zdaniach ] : Porządny i ułożony chłopak.
Jak dobrze :
- Znasz mapę [ 1 --->> 10 ] : 7/10
- Prowadzisz pojazd lądowy [ 1 --->> 10 ] : 8/10 (zależy jaki)
- Prowadzisz pojazd powietrzny [ 1 --->> 10 ] : 5/10
- Strzelasz [ 1 --->> 10 ] : 8/10
Twoje aktualne KD Ratio : 0.8 (Po przerwie. Skill zaczyna wracać)
Staż gry na DayZ : rok
Staż gry na serwerze : pół roku
Dlaczego wybrałeś ManInBlack ? [ Najlepiej kilka powodów ] Grałem już w tej drużynie pod nickami Aster, Mio, wiem, że można na was polegać i ostatni powód to dobra atmosfera :3
Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ? [ Najlepiej kilka powodów ] Jestem dobrym i uczciwym graczem, uczę się na błędach i staram się ale nie popełniać
W jakich grupach byleś ? MIB
Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ? 1-3h
Można na ciebie liczyć w sprawie składek ? W wakacje owszem bo będę pracował ale w roku "szkolnym" raczej nie