-
Witam nazywam się Michał mam 18 lat interesuję się sportami walki piłką nożną oraz grami komputerowymi
-
Jestem adminem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: Progress d(-_-)b Wiek: 18 lat Staż gry Counter-Strike: ok. 5 lat Staż gry na serwerze: ok. 3 miesiące (Na NS bo nie miałem dostępu do swojego konta steam) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: Gram bardzo często w różnych godzinach dnia Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Na serwerze jest jeden Administrator nie wywiązujący się ze swoich obowiązków gdyż z tego co mi wiadomo pracuje i nie ma tyle wolnego czasu na serwer ile mam ja uczęszczając do szkoły. Funkcję Administratora serwera cs 1.6 posiadałem już wielokrotnie na innych sieciach serwerów i naprawdę znam się na rzeczy gracze jak i Administratorzy sieci na których pełniłem tą funkcję nigdy nie mieli wobec mojej pracy zastrzeżeń. Na serwerze roi się od nieuczciwych graczy a admina nie ma Jeśli chodzi o rozpatrywanie zgłoszeń jestem osobą bezstronną każdy kto używa wspomagaczy łamie regulamin serwera bądź utrudnia w jakiś inny sposób grę reszcie zasługuje na kare Wiem że nic o mnie nie wiecie 0 postów na forum lecz jestem znany na serwerze przez graczy jak i kojarzony przez obecnego administratora Jeżeli postanowicie dać mi szansę gwarantuję nadrobienie aktywności na forum oraz przyjemniejszą grę na serwerze Oświadczam, że posiadam STEAM. SID: STEAM_0:0:66667035
- 15 odpowiedzi
-
- admina
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Progressik obserwuje zawartość [KOSZ] Szybka rekrutacja na admina
-
Jestem adminem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: Progress d(-_-)b Wiek: 18 lat Staż gry Counter-Strike: ok. 5 lat Staż gry na serwerze: ok. 3 miesiące (Na NS bo nie miałem dostępu do swojego konta steam) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: Gram bardzo często w różnych godzinach dnia Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Na serwerze jest jeden Administrator nie wywiązujący się ze swoich obowiązków gdyż z tego co mi wiadomo pracuje i nie ma tyle wolnego czasu na serwer ile mam ja uczęszczając do szkoły. Funkcję Administratora serwera cs 1.6 posiadałem już wielokrotnie na innych sieciach serwerów i naprawdę znam się na rzeczy gracze jak i Administratorzy sieci na których pełniłem tą funkcję nigdy nie mieli wobec mojej pracy zastrzeżeń. Na serwerze roi się od nieuczciwych graczy a admina nie ma Jeśli chodzi o rozpatrywanie zgłoszeń jestem osobą bezstronną każdy kto używa wspomagaczy łamie regulamin serwera bądź utrudnia w jakiś inny sposób grę reszcie zasługuje na kare Wiem że nic o mnie nie wiecie 0 postów na forum lecz jestem znany na serwerze przez graczy jak i kojarzony przez obecnego administratora Jeżeli postanowicie dać mi szansę gwarantuję nadrobienie aktywności na forum oraz przyjemniejszą grę na serwerze Oświadczam, że posiadam STEAM. SID: STEAM_0:0:66667035 Zaszła pomyłka z serwerem podanie miało być na serwer cs 1.6 DD2 CS GO mod
-
- 4
-
-
-
- rekrutacja
- szybka
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Progressik
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
