Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PanRed

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Wodzisław śląski

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    CBK
  • Ulubiony serwer
    MTA:DayZ
  • Gram na serwerach
    Brak...
    CS 1.6 - 4FUN
    CS 1.6 - Deathrun
    CS 1.6 - ZOMBIE
    CS 1.6 - COD MOD
    CS 1.6 - BF2
    CS 1.6 - ONLY DD2 #01
    CS 1.6 - ONLY DD2 #02
    CS 1.6 - FFA
    CS 1.6 - GUNGAME
    CS 2 - FFA
    CS 2 - MIRAGE
    CS 2 - DEATHMATCH
    MTA - DayZ
    Minecraft
    15

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 7 Professional

Kontakt z fragowiczem

  • Instagram
  • Snapchat
    kanar_72

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia PanRed

Kolabolator

Kolabolator (7/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 4

Reputacja

  1. 1. Imię: Damian. 2. Nick na serwerze: PanRed. 3. Wiek: 17. 4. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: Rok. 5. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: 3-4miesiące. 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: F^ i AT^ 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: Od 3 do 8 godzin. 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak 9. Jakim typem osoby jesteś? : Mam wielkie serce dla innych ludzi i jestem pozytywny. Jestem bardzo przyjacielski i nie potrafie żyć bez innych ludzi. Choć mogę być nieśmiały, to nawiązuje dobre kontakty z innymi ludźmi i chce, aby czuli się dobrze w Moim towarzystwie. 10. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Tak 11. Opisz swój styl gry: Nie jestem możę dobrym graczem, ale zabijąć potrafię, jak gram to staram się być zrelaksowany żeby nie poddać się nerwom i dzięki temu mam lepszą celność. 12. Napisz kilka słów o sobie: Nazywam się Damian . Mam 17 lat ,czyli chodzę do 2 technikum. Moim hobby jest muzyka oraz bmx . Nienawidzę się uczyć,ale mus to mus . Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to czerwony . Mam swój własny styl ,ale najbliżej mi do skate. Obecnie jestem singlem . Jeśli chodzi o mój charakter to jestem czasem miły czasem wredny . Mówią ,że jestem wiecznie zakręcony i pozytywnie ... walnięty . Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje
  2. Napisałeś trochę szacunku to po pierwsze. Nadużywasz rangi to po drugie. Pisałem przez 10min dzieciak to po trzecie. I nie będę tolerował tego zachowania ja radziłbym zniżyć temu graczowi range albo degrad nawet gracze nas bronili niektórzy także nie gadaj i nie kłam że od 1h bo max 10min to trwało po czym za nic bana dostałem chodziło tobie o to że napisałem dzieciak.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności