Cześć! Mam na imię Mateusz, mam 13 lat i mieszkam w okolicach Kielc. Moje zainteresowania to piłka nożna, koszykówka, sztuki walki (Oglądam UFC). Na sieć trafiłem szukając jakiejś porządnej. Bardzo spodobało mi się, że na waszej sieci nie liczy się wiek, a dojrzałość, od razu wiedziałem, że to forum jest chociaż w minimalnym stopniu dla mnie ;). Mam nadzieję, że zostanę tu dobrze przyjęty i zagoszczę w waszych skromnych progach :).
P.S Jakby ktoś chciał się coś więcej o mnie dowiedzieć, zapraszam pw :).