-
jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia niż mówienie mi co jest dla mnie stratą czasu to nie komentuj jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia niż mówienie mi co jest dla mnie stratą czasu to nie komentuj
-
.CAJAP obserwuje zawartość [KOSZ] Odnośnie mojej osoby , [KOSZ] Skarga na admina smiglo i [KOSZ] Ban permamentny od Admina SMIGOL
-
Skarga na: admina Nick podczas gry: .CAJAP Nick osoby oskarżonej: SMIGLO Dlaczego składasz skargę: Permamenty Ban bez jakichkolwiek dowodów które by wskazywały moje oszustawa Data zdarzenia: 19.01.2018 14:11 Opis zdarzenia: Admin bez żadnych dowodów dał mi bana za "Aimbota", w swoich słowach stwierdził, że strzelanie przez smoke"a w moim wypadku jest uznane za cheatowanie. Niestety jak sam powiedział demo które powinno nagrywać 24/7 w dalszym ciągu nie działa poprawnie i nie zostało nagrane demo z mojej gry. To działa jedynie na korzyść admina SMIGLO a nie moją gdyż nie można zobaczyć czym się kierował ten admin dając takiego bana. Następnym razem gdy będę miał być znów zbanowany za jakiekolwiek oszustwa to prosiłbym o mocne dowody lub 100% pewność, a nie bezmyślne banowanie i marnowanie mojego czasu na pisaniu odwołania do smiesznego bana Dowód: http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:245132024&advType=steamid&Submit
-
Nick podczas gry: .CAJAP Nick admina: SMIGOL Powód bana: Aimbot Data zdarzenia: 19.01.2018 14:12 Opis zdarzenia: Mapa Inferno, dostałem bana za Aimbota podczas gry chciałbym prosić o wyjaśnienie tej sytuacji ponieważ nie używam żadnych programów wspomagających grę
-
Chciałbym się odnieść do mojego podania myślę, że mam prawo i nie będzie to potraktowane jako atak na 2 osobę i nie będzie skutkować perma banem. Jeśli chodzi o mnie to nie mam jestem świętym graczem który nie popełnił żadnego błędu w tej grze. Składałem dziś zgłoszenie o admina, zostało odrzucone, dobrze zgodzę się też bym odrzucił nie mam żadnych pretensji do nikogo, ale dostałem komentarz z którym nie do końca się zgadzam. Jeśli chodzi o moje sesje może i mam sesje w ciągu tego miesiąca po 10-20-30 ale to za sprawą moich praktyk i roboty na 2 zmianę. Jednak w ten pt. już to się skończyło i wracam do mojej starszej gry na tym serwerze czyli po pare-parenaście godzin na tym serwerze więc moich przegranych godzin jest dużo na tym serwerze z tego co sam wiem. jeśli chodzi o moje logi z czatu to są one obelgą do graczy ale jeżeli ktoś by był i grał przy tym to by wiedział ze nie obrażam graczy z serwera takim pisaniem tylko kolegów którzy też prowokują i piszą to w formie żartów akurat te logi to są z graczem EYTH który też nie ma idealnego stylu bycia niektórzy admini na pewno wiedzą o czym mówie. Ban np od Beskida który dostałem to było, że wyzwałem się z kolegą na rozgrzewce. Można powiedzieć, że mogłem mu to na priv powiedzieć bądź w ogóle, gram już tu tak długo, że wiem że niektórzy tutaj też nie mają czystej karty. Dostałem też w komentarz, że słyszano od innych graczy, że trolluje pragne podkreślić, że ludzie dużo mówią a z tego co wiem sam po sobie to często jestem w pierwszej trójce otwierających tabeli a jedynym "trollem" bo nie wiem czy można to nim nazwac to jest wpisanie komendy !kill w konsoli kiedy zostaje np. 1 na 5 i wiem, że nie uda mi się ugrać i nie marnuje przez to czasu społeczności na czekanie aż mnie zabija. Mam nadzieje, że nie bedzie to taktowane jako atak na żadną ze stron, tylko wyrażenie opinii co do mojej osoby. Będę starał się poprawić moje zachowanie na czacie w jakimś stopniu.
-
Witam, mogłby ktoś przyjść i zrobic coś z dzieckiem który o godzinie 14.40 na mapie cache darł sie przez mikro ze ma BH i WH po czym leciał na BH i każdego zabijał?
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
