Skocz do zawartości
  • Postów

    5
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Fishu

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Fishu

Kolabolator

Kolabolator (7/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Nick: Fishu Login: Huudzik Imię: Seba Wiek: 17 lat TS3 oraz sprawny mikrofon: ta KD Ratio: samemu to trudniej 1 dzien z ekipa i bedzie 2.0+ Jak często grasz na serwerze: na serwerze dopiero 3h ale gralem na Non stop dayz ciagle Od kiedy grasz na serwerze: aktualnie 1 dzien ale gralem sporo kiedys Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: 3lata Pilot 1/10: 5/6 Strzelec 1/10: 8 Kierowca 1/10: 8 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy? idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare: Na poczatku staram sie wrocic po moje cialo moze cos zostalo potem jak cos zebralem odloze do bazy i lece do bazy z 1/2 magami do jakiejs broni
  2. 1. Nick:Fishu 2. Wiek:17 3. Twoje KD:0:50 4. Umiejetnosc pilotazu: 0-10 - 5/6 5. Znajomość mapy: 0-10 - 6/7 6.Umiejetnosc prowadzenia pojazdu: 0-10-8 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]:Tak 8. Grupy w których byłeś :KT 9. Opisz siebie w paru zdaniach:Mam na imie Sebastian uwielbiam grac w pilke jestem punktualny mozna na mnie liczyc mam poczucie humoru i dystans do siebie
  3. Fishu

    [KOSZ] Rekrutacja do QQ

    1. Wiek:17 2. Nick w MTA:Fishu 3. Umiejętność strzelania (0-10) :7/10 4. Umiejętność prowadzenia (0-10):7/10 5 Umiejętność pilotażu (0-10) : 4/10 6. Znajomość mapy GTA SA (0-10) :6/10 7. Rola (strzelec/kierowca) :obojetne 8. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) :Tak 9. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) :Tak 10. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! :Ponieważ widze ze potrzebujecie kompana do gry,mam poczucie humoru i dystans do siebie jestem dosyc dobrym graczem gta sa jak i dayz 11. Grupy w których byłeś (opcjonalnie) :KT
  4. Nick w grze :Fishu Wiek :17 Jak dobrze :7/10 8/10 4/10 7/10 - Znasz mapę [ 1 --->> 10 ] - Prowadzisz pojazd lądowy [ 1 --->> 10 ] - Prowadzisz pojazd powietrzny [ 1 --->> 10 ] - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] Twoje aktualne KD Ratio :0:50 Opisz się [ Najlepiej w kilku zdaniach ] : Dlaczego wybrałeś nasza ekipę ? [ Najlepiej kilka powodów ]:Poniewaz widze ze macie rekru wiec potrzebujecie kompana do gry + jestem dosyc dobrym teammatem i graczem Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ? [ Najlepiej kilka powodów ]:Mam dystans do siebie/poczucie humoru mozna na mnie liczyc na respach i zbiorkach Można na ciebie liczyć w sprawie składek na bazę ?:Jasne tylko zalezy ktorego bo najczesciej po doladowaniu nie mam hajsui
  5. Nick : Fishu Imię : Seba KDR (1.50+) :0.50 da sie poprawic z gengiem latwiej Czas Online : 40min kiedys gralem mialem z 10-20h Jak Długo grasz na Mta:DayZ : 1.5roku Znajomość Mapy (1/10) : 6/10 Umiejętność strzelania (1/10) : 8/10 Umiejętność Prowadzenia aut (1/10) : 7/10 Umiejętność Pilotowania (1/10) : tyle co szkola latania nie przepadam 5/10 Czy Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon : tak Twoja Ostatnia Grupa : KK Czy Akceptujesz Regulamin Grupy :tak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności