-
Typ serwera głosowego: TeamSpeak3 Nazwa kanału: MIXY / ESL / AP / CW u malpy Powód zapotrzebowania: Ogólnie dla siebie żeby grać mixy itp.
-
Rozmiar: 200x200 Tematyka: Zwierzeta (malpa, jest wszystko w lonku u dołu) Kolorystyka: Czrno-zielono-bialy ( w linku u dołu jest wszystko ;d) Tło: (Link u dołu) Inne:(link u dołu) http://speedy.sh/jjrnE/malpa.jpg tu macie linki jak ma avatar wyglądać tylko dospaujcie jakas fajna kolorystyke napisu na avatarze malpa
-
Nie wiem co robić. Czy jak będę miał steam'a czy dawać podanko na Administratora serwera Only de_dust2? Pomorze ktos?
