-
Witam mam bana na jedynym polskim serwerze dayz, mam już tego bana 26 dni i 18 godzin i proszę kogokolwiek z adminów o skrócenie bana o te 3dni i 6 godzin oczywiście jeśli jest to możliwe. Proszę wszystkich zęby się nie wyrażali złe wobec mnie
-
A ty nigdy nie miałeś żalu co zrobiłeś ja cie pamiętam gdy wcześniej grałeś i tez nie byleś jak złoto, I tak wiedziałem co pisze ale przyznałem że to jest dziadzine.
-
No końcu ktoś napisał a co tu chodzi
-
Po pierwsze to nie ma związku ze mną.
-
Witam dostałem bana chce przeprosić klixera ze wyzywałem go od rodziców to było dziecinę z mojej sotrony i proszę o unbana jeżeli można. Nick podczas gry: BB|Ognisty Nick admina podczas gry: Klixer Powód bana: Wyzywanie od rodziców Długość bana: Perm Opis sytuacji: Gdy grałem na serwerze i chcieliśmy lecieć dodo elity nas zabili i się wkurzyłem i ich wyzwałem chyba klistera potem mówił ze chce perm a ja mu odpisałem coś niemiłego. PRZEPRASZAM CIE KILXER Serial: 23815FA66DA81494B770703B6979D6E4
-
Postów
17 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN

