Skocz do zawartości
  • Postów

    338
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

milis3

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    15
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez milis3

  1. Na nie, jak zostanę sam to się ciesze, że nikt z mojego teamu mi nie będzie przeszkadzać, a wy muzykę chcecie mi puścić? ;>
  2. Jestem za cs_office i scoutzknivez.
  3. milis3

    Pytanko

    1st to nie są sprawy forum, czyli nie ten dział 2nd edytuj posty nie spamuj 3rd zapoznaj się z http://fragujemy.com/topic/7691-wymogi-screeny/
  4. milis3

    Prosze o UB

    Nie ten dział.
  5. Don't qq. zgałasza się do teamu gracze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności