Nick jakiego używasz: MvTiX Wiek: 19 Staż gry na serwerze: Na serwerze od startu, na sieci od ponad roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Możliwe, że na początku dostałem jakiegoś mute za wyzwisko czy coś w tym stylu ale głównie było to kilka mute na 30min max. 1h. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: NIE Znajomość komend oraz funkcji moderatora: Podstawy znam ale jeżeli jest jakaś lista komend to mogę się ich szybko nauczyć
Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: na MTA siedze od kilku dobrych lat więc znajomość jaką posiadam w skali od 1 do 10 to mocne 9 Godziny w jakich grasz: Różnie, głównie po szkole czyli mniej więcej od godziny 15/16 do północy lub czasem nawet później Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]
Nigdy nie byłem moderatorem więc chciałbym spróbować czegoś nowego, grałem na wielu serwerach RP gdzie prowadziłem kilkanaście gangów dlatego zależy mi akurat na tym trybie ponieważ ogarniam bardzo mocno tematy organizacji przestępczych jako, że ten tryb jest nowy chciałbym pomóc jakoś napędzić ten prawdziwy gangsterski klimat który będzie się odbywał na serwerze, przez kilka miesięcy grałem na serwerach RPG na których grałem różne akcje RP z graczami oraz pomagałem im napędzić rozgrywkę, chciałbym nagrywać z tego trybu jakieś filmy na mój kanał aby bardziej go rozkręcić, to chyba wszystko co mógłbym napisać bo nie chce zbytnio się rozpisać, z góry dziękuje i pozdrawiam.