Nick: WiRuSPompa
Ile grasz na FG: Na tym serwerze garm około 2 tygodni , serwer mi się podoba więc myślę że za szybko z niego nie odejdę.
Ile masz lat: Mam aktulnie 15 lat ale w tym roku bedzie 16.
Dlaczego my?: Ponieważ HG2 to jedna z lepszych grup , szukam także osób do gry bo jak wiadomo samemu we dwoje to nudno sie gra oraz dużo sie zdziałać nie da np. Gdy przyjedzie jakaś masówka autami lub czyms innym . Nie potrzebuje magów ani pojazdów bo jakbym chciał to bym sobie chwila moment uzbierał magi i załatwił samochód wiec nie dochodze po to by tylko brać od grupy. Sam moge jeszcze dokładać żeby było więcej wszystkiego . Dochodzę równierz ze względu na mojego kolegę, który też by się chciał dostać do waszej grupy ma on nick ( ChriseekPompa ) .
3 argumenty dlaczego nasza drużyna: Ponieważ widać że jesteście zgraną drużyną , jesteście ogarnieci i jestescie ogólnie bardzo czesto aktywni co mi sie barzo podoba bo nie bedzie mi się gra nudziała itd. (zawsze będzię się dało cos porobić z wami). oraz macie bazę która nie powiem że się nie przyda bo dużo ułatwia bo jest gdzie schować : pojazdy , bron , magi itd.