Witam, otoż to dostałem dzisaj dziwnego bana bo nie dostałem wgl bana na ss tylko siedziałem na spect i czekałem na adma żeby zbanował cziterów.
Wbiłem po godzinie na serwer i pisze ze mam bana na ss, nie wiem może to jakaś podszywka ale cieżko mi powiedzieć sprawdzałem czy mam ss w folderze cs ale nic takiego nie mam.
Sprawdzcie to bo smieszna stuacja. Gram pod nickiem ; TpS!
||| Zostales zbanowany na serwerze!
||| Nick: LuZ
||| IP: 185.170.203.250
||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1127206312
||| Nick admina: Frasun
||| Powod: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com!
||| Nalozony: 16.05.2017 - 16:50:26
||| Dlugosc: Na zawsze
||| Na: Fragujemy.com #03 [ ONLY DD2 ] [ ASYSTY! ] :: Pukawka.pl (de_dust2)
||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
Pozdrawiam, czekam na szybką odpowiedź. Eloo !