Skocz do zawartości
  • Postów

    2 673
  • Wpisów na chatbox

    1
  • Dołączył

#AkaZabijaka__

Bosman
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    3
  • Darowizny

    1200.00 PLN 

Treść opublikowana przez #AkaZabijaka__

  1. Gratulacje.
  2. Gratulacje. ?
  3. Gratulacje.
  4. Witam mam problem jeden ale nie wiem jaki bo to mi pokazuje Na serwerze wystąpił błąd: ./hlds_run: line 2 18006 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Nie wiem co z tym mam zrobić pomoże ktoś mi ?
  5. Gramy i siebie zabijamy ale zombi pokonamy... :)
    Posiadam zniżki na myszkę Logitech G203 [40]
    i na głośniki Logitech Z906 [350]

  6. Moim zdaniem bez odrodzenia, bo nie będzie miało to sensu, bo wtedy runda nigdy się nie skończy i nie będzie gry tylko co zabiłeś zombiaka i jeden został i na niego polują a tu ktoś odrodził się i wszystkich prawie pozarażał i to z tym odradzaniem przesadzone. A z flara dobry pomysł bardzo.
  7. Gramy i siebie zabijamy ale zombi pokonamy... :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności