-
Postów
2 673 -
Wpisów na chatbox
1 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
nigdy -
Wygrane
3 -
Darowizny
1200.00 PLN
Treść opublikowana przez #AkaZabijaka__
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 60
-

Z okazji Dnia Kobiet,
życzę wam panie nasze dużo zdrowia w szczególności.
Niech uśmiech na waszej twarzy zawsze gości,
a życie nie sprawia trudności i przykrości.
Niech wiatr pieśń niesie wam radosną,
abyś zawsze czuły się jak wiosna.
Wśród kwiatów i śpiewających ptaków,
aby dłonie tak mocno nie biły
.
-
Poniedziałek
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
@ MasjeQ Nie znam jego wszystkich nutek
Tą z playlisty mam na yt i się spodobała
-
-
-
Dla naszych wspaniałych pani z forum!
Wszystkiego co dobre i najlepsze z Okazji Walentynek piękne i wspaniałe panie
Dla: @ Weronisiaa... , @ Megi , @ Nefretete , @ Lumi.iRgamerz , @ Niusia , @ Kociaczek , @ Patrishia09 , @ Wisienka :D , @ heroine , @ Barszcziuszka , @ olusia , @ Nethiri , @ Sweet_Candy , @ ALEKSANDRA-_- , @ Sulinka:* , @ Pati_ , @ youhaveamessage , @ Martyyna , @ Mary
-
Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim!
Spełnienia postanowień na nowy rok!
-
-
@ Sweet_Candy dziękuje
-
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 60


Nutka na sobotę