Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje #AkaZabijaka__
-

Z okazji Dnia Kobiet,
życzę wam panie nasze dużo zdrowia w szczególności.
Niech uśmiech na waszej twarzy zawsze gości,
a życie nie sprawia trudności i przykrości.
Niech wiatr pieśń niesie wam radosną,
abyś zawsze czuły się jak wiosna.
Wśród kwiatów i śpiewających ptaków,
aby dłonie tak mocno nie biły
.

