Jump to content

VollmeR

Fragowicz
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About VollmeR

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 01/14/2002

Profile information

 • Name
  Patryk
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Polska

Information about Fragowicz

 • Favorite server
  MTA:DayZ
 1. Twój nick w MTA: VollmeR Twój serial: 82261F5F6EBB17161A44D2EE91A1B9A4 Nazwa gangu: OMNI Rodzaj płatności: PSC (Mam 20,82zł) Ważność bazy: miesiąc Wielkość bazy: mała Lokalizacja bazy: a) SCREEN Z MIEJSCA http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=761844252 b) SCREEN MAPY (F11) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=761844347 [ Płatne dodatki do bazy ] Skin grupowy [ 10 PLN - 3 miesiące! ]: NIE -> link do skina: ... Namiot do bazy [ 5 / 10 / 12,5 PLN ]: TAK - 2x mały jeżeli starczy PSC, a jeżeli nie to przedłużenie bazy :) Most, jeśli baza jest na wodzie [ 5 PLN ]: NIE Wybrany napis na górze bazy [ 5 PLN ]: NIE
 2. Super pomysł, oczywiście jestem na tak!
 3. Przepraszam bardzo... Ja napisałem tylko, cytuję: "Idź logać..." A więc nie wiem gdzie tutaj jest wyzywanie :) Tak, może jestem małolatem i co w związku z tym...? Napisałem w podaniu, że to głównie moja wada.
 4. Nick jakiego używasz: VollmeR Wiek: Aktualnie mam 14 lat. Wiem, jest to duży minus, ale jak na mój wiek myślę że jestem dojrzały. Staż gry na serwerze: Żeby nie skłamać... 2 miesiące. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak, miałem 2 może 3 razy mute. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: Nie. Znajomość komend oraz funkcji moderatora: Bardzo szybko się uczę, a więc myślę że to nie jest problem. Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Gram w MTA rok, głównie na serwerach DayZ. W skali od 1 do 10, 7/10 Godziny w jakich grasz: Od poniedziałku do piątku 16:30-19:30, w weekendy dłużej. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: 1. Cóż, chce zaistnieć w rozwijaniu serwera, ogarniać chat, panować nad kulturą graczy. 2. Mam dystans do siebie, potrafię śmiać się z swoich wad... 3. Zanim coś napiszę/zrobię, przemyślę to kilka razy... Żeby nie pisać idotycznych rzeczy :) 4. Mam poczucie humoru, potrafię pożartować, nie jestem jakimś "sztywniakiem"... 5. Chcę nauczyć się nowych rzeczy. 6. Wychodzę do graczy z otwartą dłonią, jeżeli ktoś pyta mnie o coś staram się mu udzielić odpowiedzi :) 7. Mam problemy z wulgaryzmami kiedy mam gorsze dni... Pozdrawiam :)
 5. Przyznam, że to ja wyciągnąłem magi :) Nie moja wina, że ktoś postawił źle namiot. Z błędów gry trzeba korzystać. Ale zostawiłem około 55 magów do Desert Eagle.
 6. Hmm... Być może i by te skiny ściągnęły dzieci, no ale w nie wiem czy to można nazwać MOTD serwera ale ewidentnie pisze: [sKINY/KOSY] a więc może warto usunąć to...? Lub np. dodać tylko kosy bez skinów, karambit/m9/bowie np only VIP a reszta dla graczy... Na wielu serwerach to jest.
 7. Witam. Czy jest możliwość wprowadzenia skinów/kos na serwer Only DD2? Myślę, że umiliło by to graczom spędzanie czasu na serwerze. Ponieważ myślę, iż każdy chciałby pobawić się skórkami. Mam nadzieję, że pomysł zostanie wdrążony na serwer :) Pozdrawiam <heyo>
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy