-
Mandaryn to tam chuj. Teraz macie przejebane pedały 24/7 a chciałem grać normalnie to nie bedziecie jebani codziennie na sh
-
Ty sie pało nie wpierdalaj a ty kicaj śmieciu naucz sie przegrywać. nie mam tych ssów i chuj wam w dupe jebać tego bana ruchajcie sie dalej pedały elo
-
Po pierwsze to jakbyś zrobił te ssy to bym to widział na csie a nic sie nie pokazało. Po drugie gram tu 3-4 lata wstawiałem tu już nie raz ssy to po co mam wstawiać kolejny raz ? o co Ty mnie podejrzewasz że ja na jakiś rozjaśnieniach gram ? Po trzecie to jakbym miał gdzieś te ssy w folderze z cs to myślisz że bym ich nie wstawił ? nie zrobiłeś i nie kłam
-
Nick podczas gry: HARDKORKROKODAJL Nick admina: KICAJ. Powód bana: wstaw 5 screanów Data zdarzenia: 07.10.2017 23:00 Opis zdarzenia: nie zrobił mi ssów nawet chłopaczek to ciekawe jak je wrzuce [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: HARDKORKROKODAJL ||| IP: 89.77.160.203 ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:258871351 ||| Nick admina: KICAJ. ||| Powod: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! ||| Nalozony: 07.10.2017 - 22:54:10 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] [ AKTUALIZACJA 17.06.2017! ] :: Pukawka.pl (zm_ojciec) ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien ||| Wygasa: 14.10.2017 - 22:54:10 [FRAGBANS]---------------------------------
-
haha bez kitu :D zauważyłem właśnie że sobie lajkują hahahahahaha :) ciekawe czy na fejsbuku posty też sobie lajkują czy tylko tu. ehh szkoda gadać FaaR sie nie nadaje kickuje tylko tych którzy mu zgłaszają coś na u@ albo tych którzy grają lepiej od niego banuje ich albo kickuje w polowie mapy żeby mieli staty 0-0 żeby mógł otwierać :) a potem Ci jeszcze napisze na sayu w grze " to złóż skargę na forum " haha i co składamy te skargi i nic. Bo koles mysli ze jak jest adminem to ma jakies przywileje i jest nietykalny i bezbłędny :) Jeszcze żeby ludzie tracili czas na wchodzenie tu i pisanie jakis skarg... Masakra Masakra
-
- 1
-
-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
