. Wiek:14+ 2. Nick w MTA:Edek 3. Umiejętność strzelania: 1-10 9 4. Znajomość mapy: 1-10 9 5: Ts3 + Mikro + Słuchawki: Tak/Nie Tak
6: Składki: Tak/Nie Tal
7: Coś o sobie Mam na imie Adam w Dayz MTA gram od samego początku gdy się pojawiło. Przed tem grałem w GTA SA GTA 3 itp. Mieszkam w Woj. Swiętokrzyskim. Grałem na wielu serwerach MTA Dayz gdzie panowała miła atmosfera i mam nadzieje że i tu tak będzie. Na tym serwerze gram około 4-5dni i jak na razie jestem z niego zadowolony. Auta prowadzę tak średnio, tak samo jak i helki dlatego wolał bym raczej być strzelcem ale to też zależy od liderstwa ;) Mam nadzieje że się dostane. Pozdrawiam