Nick jakiego używasz:TsukuYomI Wiek:15 Staż gry Counter-Strike:5lat. Staż gry na serwerze:5dni. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] / NIE: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE Tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE TAK Godziny w jakich grasz: Zależy od poniedziałku do piątku do 14-18 weekendy 9-13 lub 13-18 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]
:Jestem osoba miła,sympatyczna,swiadoma i znajaca regulaminu serwera.Hmm dlaczego ja? ,dlatego ze czasami widze ze nie ma wgl Admina na serwie i wtedy gracze zaczynają Notorycznie łamac regulamin gry,a zdarza to sie to często rano.Chętnie i z dumą pomagam innym gracza,Jezeli sa jakies problemy i będe mogl wytlumaczyc to robie to.Jestem Graczym świadomym i pewnym tego co robie,nigdy nie zdarzyła mi sie sytuacje żeby ktos przeklinał "notorycznie" ,a ja nie zglaszam to adminą,bo jest odwrotnie staram sie aby Na serwie była miła atmosfera. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] STEAM_0:1:468786 0 02:00 33 0