Cześć,
zarejestrowałem się tylko w celu napisania tego posta.
Grałem na waszym bardzo fajnym serwerze "AWPONLY fragujemy.com", całkiem spoko do chwili gdy dostałem bana za rashowanie w sytuacji gdy jest 1 (jeden) żywy przeciwnik, a szczerze mówiać to zabiłem go z połowy mapy... Celem tego posta nie jest unban, bo znajdę sobie inny serwer awp, tylko postać admina "Tallibek" który nie ogarnia panujących zasad na serwerze(???), w dodatku jest to osoba która nie potrafi się nawet dobrze wypowiedzieć, faworyzuje znajomych graczy i pokazuje swoje chamskie ego. Tak czy siak, przykro mi że takie osoby pełnią funkcję administratora. Mam nadzieję że zrobicie jakieś kroki, aby gracze przyjemniej spędzali czas na waszych serwerach. Pozdrawiam Daniel.