Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

szefooo

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez szefooo

  1. Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałbym stworzyć temat, w którym zamieszczalibyśmy swoje śnieżne rzeźby, budowle itp. W każdym z nas tkwi dziecko, wystarczy je tylko z siebie uwolnić i odchodząc od komputera wyjść z domu Nie jestem pewien, ale to chyba mój rekord. Bałwan, którego nazwałem błyskotliwie "Gruby" miał 2m i 54cm wysokości, a dwie rzeczy, które najbardziej go przerażały to deszcz i psy sikające na jego nogę Piszę w czasie przeszłym, gdyż pierwsza z nich okazała się być wyjątkowym zabójcą. Gruby pomagał mi przycinać świerki. Muszę przyznać, że był przy tym naprawdę szczęśliwy... Wszystkim Wam życzę takiego uśmiechu
  2. szefooo

    [KOSZ] Muzyka od Szefa

    W tym temacie będę dzielił się z Wami muzyką, która mnie uspokaja, motywuje, pozwala się zrelaksować, rozluźnić. Może i Wam się spodoba ;) Zaczniemy od czegoś klasycznego:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności