Skocz do zawartości
  • Postów

    10
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Benjamin Prymus

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Benjamin Prymus

  1. Juz nie ma sensu pisac napisalem ze przepraszam i ze wzioly mnie nerwy no ale .
  2. nick; Benieg What?!?!?! zbanowany przez ; R@MBO! powód ; naucz sie kultury Dostalem bana za to ze napisalem szmata gdyz padly mi nerwy ale to nie oznacza ze mam odrazu dostac bana na 1 dzien jak normalni gracze co napisa wiecej niz ja zlych slow dostana kicka albo bana na 5 min a ty mi odrazu dales bana na 1 dzien pozdro dlaczego ? bo mam vipa i ? I nie moge takiego czegos pisac bo odrazu bana na 1 dzien rozumiem obrazilem cie przepraszam za to ale to nie znaczy ze mam bana dostac odrazu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności