-
http://s40.mojeserwery.pl/s6789/ bo wam ciężko podpiąć mówiłem to kilka razy ;)
-
wiele razy mówiłem o podpięciu adresu do hltv ale nikt nie chciał
-
dlatego że nic nie otrzymałem ;) sory za pisanie w zamkniętym temacie
-
Zostanie RS ten co na razie jest. //zamykam
-
Pewnie 0. Jeśli nic nie piszę to nie znaczy że nie wchodzę. / mapy zostaną usunięte w najbliższym czasie
-
Postów
10 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
NoSound
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
