Skocz do zawartości
  • Postów

    70
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Gruby

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Gruby

  1. Gruby

    Podanie- jo

    Dlaczego ? Według mnie to ogarnięty gracz który wie co robi potrafi się dogadać z innymi oraz odróżnić czystego gracza od czitera wiele razy zgłaszał mi na u@ że ktoś czituje i prawie zawsze miał racje , widać że stara się .Oczywiście że tak
  2. Gruby

    [KOSZ] liczymy do 1000

    596
  3. Gruby

    [KOSZ] Filmy polecane

    Zobaczę bo chyba nie oglądałem jedynie co do hobita się nie zgadzam mało się działo 3 godziny siedzenia w kinie ...
  4. Hehe fajne :):)
  5. Gruby

    Moje

    Heh o fajnie fajnie ja też może coś wykompinuje :) Akurat dzisiaj strzeliłem pare bań w jednej rundzie :D
  6. Gruby

    [KOSZ] liczymy do 1000

    591
  7. Okej rozumiem :)
  8. Heh :) Nesti ładną kariere masz :D
  9. @refresh
  10. Gruby

    [KOSZ] Dla fanów Realu .

    nie :)
  11. haha :D
  12. cześć :D
  13. Gruby

    [KOSZ] Dla fanów Realu .

    :D tyle kasy to chyba tylko szejki mają :D
  14. Gruby

    [KOSZ] Skojarzenia

    kasa
  15. Gruby

    [KOSZ] Dla fanów Realu .

    Chlopaki chodzi o to ,że ronaldo już nie daje rady cała gra jest ustawiona pod niego jeżeli on ma zły dzień to cały real ma zły dzien i przegrywa mecz .....
  16. Gruby

    RE - Podanie

    Nie. ponieważ wątpie żeby ci można było zaufać ja bym musiał troche poczekać i zobaczyć jak się będziesz sprawował może wtedy bym zmienił decyzje .
  17. Wgrałem paczke na hosta żeby sprawdzić troche crashuje ... :P No chyba że to wina hosta ale wątpie
  18. na pewno tylko 1
  19. Gruby

    Podanie - Arron :*

    Masz humor , ogarniasz jestem pewny że spełnisz się na funkcji admina.
  20. Ja do wszystkich tych map mam negatywne nastawienie.
  21. Gruby

    [KOSZ] Witam ponownie.

    Witam wszystkich wróciłem wiem nie jestem tu mile widziany .Lecz mam nadzieje że zmądrzałem i stosunek do mnie się zmieni.Jeżeli możecie dajcie mi jeszcze jedną szanse. Dla nowych użytkowników którzy mnie nie znaja .Jestem kuba mam 18 lat wychowywałem się w radomiu aktualnie mieszkam za granicą . Jestem cieżko chory teraz wróciłem do polski na świeta .Interesuje się cs oraz dziewczynami wcześniej też sportem niestety w mojej aktualnej sytuacj to jest nie możliwe.
  22. No No trenuj wiecej sluch ..
  23. Heh mądre ;D
  24. Gruby

    Zegnam na kilka dni .

    Siemasz nie bede aktywny pare dni na serwerze złamałem reke
  25. Gruby

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    No ja też popieram zeby zostawić. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności