-
Dlaczego ? Według mnie to ogarnięty gracz który wie co robi potrafi się dogadać z innymi oraz odróżnić czystego gracza od czitera wiele razy zgłaszał mi na u@ że ktoś czituje i prawie zawsze miał racje , widać że stara się .Oczywiście że tak
-
Zobaczę bo chyba nie oglądałem jedynie co do hobita się nie zgadzam mało się działo 3 godziny siedzenia w kinie ...
-
Hehe fajne :):)
-
Heh o fajnie fajnie ja też może coś wykompinuje :) Akurat dzisiaj strzeliłem pare bań w jednej rundzie :D
-
Heh :) Nesti ładną kariere masz :D
-
cześć :D
-
:D tyle kasy to chyba tylko szejki mają :D
-
Chlopaki chodzi o to ,że ronaldo już nie daje rady cała gra jest ustawiona pod niego jeżeli on ma zły dzień to cały real ma zły dzien i przegrywa mecz .....
-
Postów
70 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
