-
Na wstępnie to Sory, że w takim Dziale, ale nie wiem gdzie tu jest dział na unbany... WszyscyMajaAimaMamIJa|THC| Freakovsky. Czitujesz Na zawsze - Neobans Dostałem dzisiaj bana za "czitowanie"... Naprawdę nie grałem na wspomagaczu, nie wiem dlaczego serwer wyświetla mnie jako non steam, jak grałem na steam. Proszę o sprawdzenie demka (jeszcze go nie ma) mapa de_dust start: 2012-09-22 13:02 stop: nwm
-
Postów
4 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
WszyscyMajaAimaMamIJa
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
