-
Dzięki za poparcie. Moja aktywność zależy od wielu czynników, wiadomo mam już swoje obowiązki, praca, szkoła zaocznie inne obowiązki w domu, ale zawsze staram się znaleźć chwilę dla siebie i pograć na GG, jest to jedna z normalnych form wypoczynku :)
-
Najwidoczniej administracja uznała je za "złe" :P
-
Witam wydaje mi się, ze na tej mapie maksymalna ilość miejsc to jest 9:9, czyli 18 a na serwerze mamy 25 slotów, mógłby ktoś to sprawdzić?
-
Postów
12 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
