-
za co mam bana na sb?
-
only type 2 and 10 targa rgb images supported
Misia;* odpowiedział(a) na Misia;* temat w Problemy i pytania z CS 1.6
pobralam, nie wiem skad wzial sie ten problem. Musialam ze strychu wygrzebac steam i teraz jakos chodzi ale zrobie format i wracam z ns <3 -
only type 2 and 10 targa rgb images supported
Misia;* opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 1.6
gralam spokojnie i mnie wywalilo z cs, wykoczyl roblem: only type 2 and 10 targa rgb images supported przeinstalowalam cs i po 10 min to samo, nie moge w ogole wejsc do csa bo wyskakuje ten problem. Nie moge znalezc w necie trafnej rady, pomozcie prosze;( -
dziekuje, juz pobieram, mam nadzieje, ze bedzie ok
-
mam w cs blad i nie moge go naprawic, plyta jest znisczona i nie czyta jej, gdziemoge sciagnac najprostrza wersje cs?
-
Postów
9 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Misia;*
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
