Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Misia;*

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    kobieta

Ostatnie wizyty
 765

Osiągnięcia Misia;*

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. za co mam bana na sb?
  2. pobralam, nie wiem skad wzial sie ten problem. Musialam ze strychu wygrzebac steam i teraz jakos chodzi ale zrobie format i wracam z ns <3
  3. gralam spokojnie i mnie wywalilo z cs, wykoczyl roblem: only type 2 and 10 targa rgb images supported przeinstalowalam cs i po 10 min to samo, nie moge w ogole wejsc do csa bo wyskakuje ten problem. Nie moge znalezc w necie trafnej rady, pomozcie prosze;(
  4. Misia;*

    [KOSZ] skad cs?

    dziekuje, juz pobieram, mam nadzieje, ze bedzie ok
  5. Misia;*

    [KOSZ] skad cs?

    mam w cs blad i nie moge go naprawic, plyta jest znisczona i nie czyta jej, gdziemoge sciagnac najprostrza wersje cs?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności