-
tak ale oni skaczą na boki i ich to rozpędza tak bardzo, że szok
-
Mam pytanie bardzo proszę, żeby ktoś mi na nie odpowiedział: Co zrobić, aby szybko biegać na serwerze Fragujemy.com DeathRun ? na serwerze nikt nie chciał mi wytłumaczyć :( no ale liczę, że tutaj znajdzie się miła osoba która odpowie mi na pytanie :)
-
Postów
4 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
corrector
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
