Nick jakiego używasz: MrGreeeN / Mr.GreeeN
Podaj swój wiek: 15
Staż gry Counter-Strike: 4 lata
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak:
Czy kiedykolwiek posiadałeś admina?: Tak.
Opisz doświadczenie będąc adminem na innym serwerze: Spełniałem obowiązki , pomagałem graczom , , spisywałem sie na tym stanowisku bardzo dobrze .
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
1. ogarniać cheaterów .
2. Jestem sprawiedliwy .
3. Znam bardzo dobrze regulamin , jak i AMX.
4. Utrzymać miłą atmosferę
5.pomagać graczom w ich problemach
Oświadczam, że posiadam STEAM. Jego ID - STEAM_0:0:40757113 0 03:13 40 1
PS " Beny mówiłeś żebym składał , to składam ;*"
Pozdrawiam. Patryk.