-
Lepiej by się grało bez tych pluginów.
-
Jaką grę przeglądarkową polecacie ?
`eXoTic odpowiedział(a) na kociewa112 temat w Dyskusje wokół gier
było wyżej ale polecam sfgame.pl i bloodmoon.pl :)
-
Postów
8 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
`eXoTic
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
